ASUS EXPERTBOOK B1502CBA-I58512B3D I5
24.999,00 TL
Kategori
Stok Kodu
B1502CBA-I58512B3D
Fiyat
20.832,50 TL + KDV
Havale
23.749,05 TL
(%5,00 havale indirimi)
*8.972,97 TL den başlayan taksitlerle!
| Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Menşei | CN |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | 1235U |
| İşlemci Nesli | 12. Nesil |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| Temel İşlemci Hızı (GHz) | 1.3 |
| Maksimum İşlemci Hızı (GHz) | 4.4 |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ram (Sistem Belleği) Tipi | DDR4 |
| Arttırılabilir Azami Bellek | 8 GB |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Hard Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Iris Graphics |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | Free Dos |
| Klavye | Q Türkçe |
| Bağlantılar | USB - Bluetooth - HDMI |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 4-6 Saat |
| Hızlı Şarj | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve altı |
| Kullanım Amacı | Ofis - İş |
| Suya/Toza Dayanıklılık | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü Tipi | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026