| Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ayrık Grafik Bağdaştırıcı Belleği | Tanımsız |
| Marka | ASUS |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Form Faktörü | Kapaklı |
| Renk Adı | Star Black |
| Muhafaza Malzemesi | Plastik |
| Pazar Konumlandırması | İş |
| Yıl Girişi | 2023 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik Ekran | Hayır |
| HD Türü | Full HD kalitesi |
| LED Arka Işığı | Evet |
| Yerel Açı Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Ekran | Evet |
| Ekran Parlaklığı | 220 cd/m² |
| RGB Renk Alanı | NTSC |
| Renk Skalası | 45% |
| İşlemci Ailesi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci Üreticisi | Intel |
| İşlemci | i5-1335U |
| İşlemci Nesli | 13. Nesil Intel® Core™ i5 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| Sıralı İşlemci Sayısı | 12 |
| İşlemci Destek Frekansı | 4,6 GHz |
| Performans Çekirdekleri | 2 |
| Tasarruf Çekirdekleri | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frekans | 4,6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frekans | 3,4 GHz |
| İşlemci Önbelleği | 12 MB |
| İşlemci Ön Bellek Türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci Temel Gücü | 15 W |
| Maksimum Turbo Güç | 55 W |
| RAM | 8 GB |
| Maksimum Bellek | 40 GB |
| Dahili Hafıza Tipi | DDR4-SDRAM |
| Hafıza Şekli Faktörü | On-board + SO-DIMM |
| Bellek Yuvası Sayısı | 1x SO-DIMM |
| Toplam Depolama Kapasitesi | 512 GB |
| Depolama Ortamı | SSD |
| Optik Sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD Sayısı | 1 |
| Sert Durum Disk Sürücü Kapasitesi | 512 GB |
| Sert Durum Disk Sürücüsü Arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Evet |
| SSD Form Faktörü | M.2 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026