ASUS ExpertBook P1403CVA Laptop
29.299,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
P1403CVA-I58512G0D
Fiyat
24.415,83 TL + KDV
Havale
27.834,05 TL
(%5,00 havale indirimi)
*10.516,39 TL den başlayan taksitlerle!
| Urun Ozellikleri | |
|---|---|
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Boyutu | 14 inç |
| Bellek Hızı | 5200 MHz |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| İşlemci | 13420H |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| HDMI | Var |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| Cihaz Ağırlığı | 1,5 kg |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Paylaşımlı |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Ekran Boyut Aralığı | 14 inç |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Nesli | 13. Nesil |
| Webcam | Var |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,6 GHz |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Renk | Gri |
| Paket İçeriği | Notebook |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026