ASUS EXPERTBOOK P1503CVA-I58512G0D I5
26.999,00 TL
Kategori
Stok Kodu
6BHZ82WKCR
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
22.499,17 TL + KDV
Havale
25.649,05 TL
(%5,00 havale indirimi)
*9.690,84 TL den başlayan taksitlerle!
| Urun Ozellikleri | |
|---|---|
| Type-C | 1 Adet |
| 10/100 Ethernet | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Webcam | Var |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| İşlemci Nesli | 12. Nesil |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşlemci | Intel Core i5 |
| Temel İşlemci Hızı | 1 GHz |
| P# | 3 Hücreli |
| Usb 2.0 | Yok |
| HDD Hızı | Yok |
| USB 3.2 | 2 Adet |
| Yapay Zeka Desteği | Hayır |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| Boyutlar | 35,60 x 23,22 x 1,99 – 1,99 cm |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Panel Tipi | LCD |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,6 GHz |
| Bellek Hızı | 5200 MHz |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Q Türkçe, Q Klavye |
| Renk | Gümüş, Gümüş |
| USB 3.0 | Yok |
| Ekran Boyut Aralığı | 15 - 15,9 inç |
| Üretici Gücü | ASUS |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| USB 2.1 | Yok |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Menşei | CN - (Çin Halk Cumhuriyeti) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026