ASUS EXPERTBOOK P1503CVA-I716512G0D I7
39.800,00 TL
Kategori
Stok Kodu
YLBH1GLEH2
Fiyat
33.166,67 TL + KDV
Havale
37.810,00 TL
(%5,00 havale indirimi)
*14.285,55 TL den başlayan taksitlerle!
| Urun Ozellikleri | |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Paylaşımlı |
| Webcam | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,8 GHz |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| İşlemci Nesli | 13. Nesil |
| İşlemci Cache | 24 MB Cache |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Renk | Gri, Gri |
| USB 3.0 | Yok |
| Temel İşlemci Hızı | 1,8 GHz |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| USB 3.2 | 2 Adet |
| Yapay Zeka Desteği | Hayır |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel UHD Graphics |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Bellek Hızı | 4800 MHz |
| Ekran Panel Tipi | TN |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| İşlemci | Intel Core i7 |
| HDMI | Var |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Type-C | 2 Adet |
| Usb 2.0 | Yok |
| HDD Hızı | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| USB 3.1 | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| 10/100 Ethernet | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026