| Urun Ozellikleri | |
|---|---|
| Type-C | 1 Adet |
| Pil | 3 Hücreli |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,8 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Panel Tipi | TN |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| HDD Hızı | Yok |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook + Çanta |
| Optik Sürücü | Yok |
| HDMI | Var |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Ram Tipi | DDR4 |
| USB 3.1 | Yok |
| İşlemci Nesli | 13. Nesil |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Boyutlar | 35,97 x 23,25 x 1,79 – 1,79 cm |
| Renk | Lacivert |
| USB 3.0 | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| Usb 2.0 | 1 |
| Temel İşlemci Hızı | 1,3 GHz |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Webcam | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,6 GHz |
| İşlemci | 1334U |
| USB 3.2 | 2 Adet |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| İşlemci Cache | 12 MB L3 Cache |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Bellek Yuvası | 1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026