| Urun Ozellikleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| İşlemci Nesli | 13. Nesil |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Pil | 3 Hücreli |
| Ekran Boyut Aralığı | 14 - 14,9 inç |
| Cihaz Ağırlığı | 1 - 2 kg |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xo Graphics |
| Renk | Siyah, Koyu Gri |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Klavye | Q Türkçe |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,6 GHz |
| USB 3.0 | Yok |
| Ekran Boyutu | 14 inç |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| 10/100 Ethernet | Var |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel Iris Graphics |
| İşlemci | 1335U |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| HDMI | Var |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| USB 3.1 | Yok |
| Usb 2.0 | Yok |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyutlar | 100x100x100mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026