| Marka | HUAWEI |
| Ekran boyutu | 29,2 cm (11.5") |
| Panel tipi | IPS |
| Ekran çözünürlüğü | 2456 x 1600 Piksel |
| Maksimum yenileme hızı | 120 Hz |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Piksel yoğunluğu | 256 ppi |
| HD türü | 2.5K |
| Yerel açı oranı | 3:2 |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| İşlemci üreticisi | HiSilicon |
| İşlemci ailesi | Hisilicon Kirin |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| RAM | 8 GB |
| Dahili hafıza | 128 GB |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Dahili hoparlör sayısı | 4 |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön kamera | Evet |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| Oto fokus | Evet |
| Panoramik | Evet |
| Zaman atlamalı mod | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2 |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Düşük Enerji (BLE) | Evet |
| Wi-Fi standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 C Tipi port sayısı | 1 |
| Görüntülü konuşma | Evet |
| Form faktörü | Kayan ekran |
| Ürün rengi | Gri |
| Sürücü türü | Mobil tablet |
| Konum belirleme | Hayır |
| Destekli GPS (A-GPS) | Hayır |
| Çevre ışığı sensörü | Evet |
| Jiroskop | Evet |
| Hall sensörü | Evet |
| Platform | HarmonyOS |
| Pil performansı | 10100 mAh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Hızlı şarj teknolojisi | SuperCharge |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Ürün tam fiyat performans ürünü, bir arkadaşım satın aldı çok beğendim. En yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
S... K... | 25/02/2026